30.04.2017

2017 Yazına Damga Vuracak Filmler

2017 Yazının Gişe Başarısı veya Ödüllerle Adını Duyuracak Filmleri

Süper kahraman, romantik dönem, gerilim filmleri ve herkesi öldürmek isteyen palyaço It filmi yazın gelmesiyle birlikte vizyona girecek. Bu yazın ilgiyle beklenen filmleri:

Derleyen: Gizem Tekkanat

The Beguiled

Sofia Coppola’nın yeniden çektiği Clint Eastwood’un 1971 yapımı bir kız yurdunda sığınan yaralı bir birlik askerinin hikâyesini anlatan filmi bu yaz cinsel gerilim, dram ve göz alıcı kıyafetlerle 23 Haziran’da vizyona girecek.

 

Wonder Woman

Tüm dünyanın beklediği feminist süper kahraman filmi Wonder Woman, Birinci Dünya Savaşı’nın olduğunu öğrendikten sonra adasını terk eden Diana Prince’in hikayesini 2 Haziran’da izleyebileceğiz.

 

My Cousin Rachel

Daphne du Maurier’in 1951 romantik gizem romanından uyarlanan My Cousin Rachel, Phillip isimli bir adamın kuzenine aşık olmasını ama kuzenlerini öldürdüğünü ve kendisini de öldürebileceği korkusuna kapılmasını anlatıyor. Rachel Weisz ve Sam Claflin’in başrollerinde olacağı film 14 Temmuz’da vizyona giriyor.

 

 

Rough Night

“Bridesmaids” ve “The Hangover” birleşimi olarak düşünülebilecek olan Rough Night, Scarlett Johansson, Kate McKinnon, Zoe Kravitz, Jillian Bell ve Ilana Glazer’in oynadığı film 16 Haziran’da vizyona girecek.

1234