31.08.2017

Jon Snow’un Babasını Kim Canlandıracak?

“Jon Snow’un Babasını Kim Canlandıracak?” sorusu yanıt bulmuş olabilir

Dizinin tamamlanmasına dokuz bölüm kalmış olmasına rağmen hala tanıtılmamış olan karakterler mevcut. Söz Verilmiş Prens’in dışında geçmiş olayları etkilemiş ve gelecek olayları belirleyebilecek bir başka prens de var.

Daenerys’le, Ygritte’le tanışmadan, Night’s Watch’s katılmadan, Nedd Stark tarafından Winterfell’e götürülmeden önce Jon, Lyanna Stark ve Rhaegar Targaryen’ın Tower of Joy’da doğan bebeğiydi. Altıncı sezon finalinde gördüğümüz sahne esnasında Rhaegar Targaryen’in hayatta olup olmadığı ise bilinmiyor.

Rhaegar’ın ve Targaryen’lerin mirasını sadece Daenerys değil, Jon Snow da yaşatıyor. Yedinci sezon itibariyle bir araya gelen ikili güçlerini birleştiriyor. Bazı hayranlar ise bu sezonda Rhaegar’ın görüneceğini ve karakteri kimin canlandıracağını bildiklerini düşünüyorlar.

“Sanırım Rhaegar’ı yedinci sezonda Wilf Scolding isimli Galli bir aktör canlandıracak. Geçen sene Eylül sonlarında [Lyanna Stark’ı canlandıran] aktris Aisling Franciosi onu Twitter’da takip etmeye başladı ve aktör de onu geri takip etti. aynı zaman da Game of Thrones hesabını ve [Davos Seaworth’u canlandıran] Liam Cunningham’i takip etmeye başladı.”

When its this cold, you should probably jump in a river somewhere #wildswim #naturalwater

Wilf Scolding (@wilf.scolding)’in paylaştığı bir gönderi ()

Scolding kesinlikle bir Targaryen’i canlandırabilecek gibi duruyor.

Aynı zamanda aktörün sadece Aisling Franciosi’yi takip etmiş olması Rhaegar’ın Lyanna ve birkaç karakterin daha bulunduğu küçük bir düğün sahnesinde bulunabileceği anlamına geliyor. Bu durumda Jon’un gayrimeşru olmadığı ve Demir Taht’taki hakkının Daenerys’den daha geçerli olduğu ortaya çıkar.