30.01.2020

Aşk Tesadüfleri Sever 2

Ömer Faruk Sorak ile İpek Sorak’ın yönettiği Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin oyuncu kadrosunda Nesrin Cavadzade, Yiğit Kirazcı, Elif Doğan ile Aytaç Şaşmaz yer alıyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2, 31 Ocak 2020′de vizyonda!

Aşk Tesadüfleri Sever 2, bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatıyor.

Film, tüm engellerin ve savruluşların üstesinden gelebilecek denli güçlü ve tesadüflerle örülü bir aşk hikayesiyle karşımızda..

Şubat 2011’de gösterime girerek vizyonda 35 hafta kalan, vizyona girdiği dönemde ilk 3 hafta listelerdeki birinciliğini koruyan, ikinci vizyon haftasının sonunda seyirci sayısında % 22 artış gösteren, toplamda 2.418.090 kişi tarafından izlenen, tüm zamanların seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 3. sıradaki yerini, son 10 yılın seyirci rekortmeni aşk filmleri listesinde 2. sıradaki yerini halen koruyan Aşk Tesadüfleri Sever ikinci filmiyle 31 Ocak’ta seyirciyle buluşacak.

Film, tesadüflerle örülü unutulmaz bir aşk hikâyesiyle seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film, geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak. “Aşk Tesadüfleri Sever 2” bir kez daha tesadüflerin aşka hizmet edişini anlatacak.