12.08.2017

Avengers 4’ten Yayınlanan İlk Görselin Anlamı Ne?

Sonun başlangıcı

Avengers 4’ün çekimlerine başlandı ve Russo Brothers, Facebook’tan “Sonun başlangıcı” açıklamalı eldiven görseli paylaştılar.

Avengers 4 Marvel Cinematic Universe için “ezber bozan” olacak deniliyor. Çekimleri Comic-con’dan hemen önce biten Avengers: Infinity War’un devam filmi olacak.

Anthony Russo Ew’ye “Bu iki film ilk Iron Man filminden beri olan her şeyin doruk noktası olacak… bu filmler bazı şeylerin sonu bazı şeylerin ise başlangıcı olacak.” Şeklinde bir açıklama yaptı.

Peki bu Captain America için bir son mu demek? Chris Evans Infinity War ve Avengers 4 ile birlikte 6 filmlik anlaşmasını doldurmuş olacağını söyledi.

Marvel ile 6 film için anlaşmıştım, yani üçüncü Avengers filminden sonra anlaşmanın biteceğini söyleyebilirdim, ama ikili olarak üçüncü ve dördüncü Avengers filmini de çekmek istediler. Filmin içinde olan çok fazla karakter olduğunu söylediler -Guardians of the Galaxy, Black Panther, Captain Marvel, Doctor Strange, Ant Man, hepsini filme dahil edemeyecekler…”

Yayınlanan fotoğrafların hiçbirinde Captain’ın o mavi eldiveni giydiğini görmedik. Captain America: The Winter Soldier ve Civil War’da parmaksız eldiven, The Avengers’da ise uzun kırmızı eldiven giymişti.

Haber: İrem Yurtsever
Kaynak: Moviefone