14.03.2019

Güzel Oğlum (Beautiful Boy) 

Felix Van Groeningen’in yönettiği Güzel Oğlum (Beautiful Boy) filminin oyuncu kadrosunda Steve Carell, Timothée Chalamet, Maura Tierney ile Amy Ryan yer alıyor.

Güzel Oğlum (Beautiful Boy), 15 Mart 2019′da vizyonda!

Yönetmen Felix Van Groeningen’in, David ve Nic Sheff isimli baba oğulun gerçek hayat öyküsünden uyarladığı ve başrollerini ünlü oyuncular Steve Carell ve Timothée Chalamet’in paylaştığı Güzel Oğlum (Beautiful Boy), oğullarının uyuşturucu bağımlılığıyla yıllarca mücadele eden bir ailenin yürek burkan ama yine de umut dolu hikâyesini anlatıyor.

A Father’s Journey Through His Son’s Addiction isimli kitaptan beyaz perdeye uyarlanan  Baba ve oğlunun ilişkisini konu alan  Beautiful Boy adlı filmin yönetmen koltuğunda Felix Van Groeningen oturuyor.

Nick parçalanmış bir ailenin çocuğudur. Annesi Vicki ile babası David boşanmıştır ve mahkeme velayetini annesine vermiştir. İyi bir baba olan David boşanmanın ardından oğlundan uzak kalsa da onunla ilgilenmeyi ihmal etmez. İyi bir çocuk ve başarılı bir öğrenci olan Nick’in hayatındaki değişim kısa sürede ailesinin de dikkatini çeker. Oğlundaki değişimlerin nedenini anlamaya çalışan David acı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Nick, uyuşturucu bağımlısıdır. David, oğlunu iyileştirmeye kararlıdır ve her ne olursa olsun onu içine düştüğü bataklıktan kurtaracaktır.