03.06.2017

Ben Affleck Batman’e Talip

Ben Affleck’in solo Batman filminin yazarlarından biri olacağı ve yönetmenliğini yapmasının da düşünüldüğü biliniyordu. Ancak ilk defa, Ben Affleck Batman filmini yönetmeyi istediğini doğruladı.

CBM’e, “Eğer, bu işi yapabilirsem, tabii ki rüya gibi olur.” diyen Ben Affleck sözlerine, “Diğer bütün filmlerdeki gibi, bunun da hilesi, eğer yöneteceksen, iyi yapacağından emin olmalısın. Kafanda doğru fikirler olmalı. Geniş anlamda söylüyorum, eğer böyle bir şey mümkünse, tabii ki benim için çok heyecan olur.” diye devam etti.

Filmin yapımcısı Charles Roven’e Ben Affleck’in Solo Batman filmini yönetip yönetmeyeceği sorulduğundan ise, çekimser yaklaşıp bekleyip göreceğiz dedi. “Ben Affleck’in yoğun bir programı var. Yeni bir filme başlamak üzere. (Live By Night) Ayrıca, ‘Justice League’ filminde de yer alacak. Takvimi biraz sıkışık. Tabii ki, senaryo da onun yönetmeyi isteyeceği kadar başarılı olmalı, ancak bu gerçekleşse bile yine onun takvimine uyması gerekiyor. Umuyoruz ki bunu gerçekleştirebiliriz. Şimdilik daha sorunun başlangıcındayız.” 

“Batman V. Superman: Dawn of Justice” 25 Mart 2016’da vizyona girecek.

Haber: Selin Özçelik

Kaynak: indiewire