30.04.2016

Bill Murray Yeniden Anderson’la

Bill Murray, yaşam boyu onur ödülü aldığı Marrakech International Film Festival’inde Wes Anderson’ın yeni animasyon filminin seslendirme kadrosuna katıldığını açıkladı.

Wes Anderson şu günlerde bütün enerjisini, köpekler hakkında olacak animasyon filmine harcıyor. Bu animasyon filminin seslendirme kadrosunda düzenli oyuncularından Jeff Goldlblum (“The Life Aquatic With Steve Zissou”, “The Grand Budapest Hotel”) Bob Balaban ( “Moonrise Kingdom”, “The Grand Budapest Hotel”), Edward Norton (“Moonrise Kingdom”, “The Grand Budapest Hotel”) ve geçenlerde kadroya dahil olan Bryan Cranston’ın olduğunu biliyorduk. Bill Murray de bu animasyonun seslendirme kadrosuna katıldığını açıkladı.

Bill Murray, “Ben bir köpeği canlandırıyorum. Wes, “Fantastic Mr. Fox” gibi stop motion bir animasyon filmi daha çekiliyor.” dedi. Hikâyenin detaylarını açıklamamakla birlikte “Bu bir Japon hikayesi ve ben de bir köpeği oynuyorum. Çok heyecanlıyım.” diye de ekledi.

Japon unsuru Wes Anderson’ın yeni filminin şüphesiz ki en merak edilen noktalarından biri. Daha önce Jeff Goldblum da daha önce filmin Japon kültüründen etkilenen bir animasyon olacağını söylemişti.

Haber: Selin Özçelik
Kaynak: indiewire