14.02.2019

Bir Aşk İki Hayat

Ali Bilgin’in yönettiği Bir Aşk İki Hayat filminin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Bergüzar Korel, İpek Bilgin ile Merve Dizdar yer alıyor.

Bir Aşk İki Hayat, 15 Şubat 2019′da vizyonda!

Filmde, gündelik hayatta yaptığımız anlık seçimlerin yaşamımızı sonsuza kadar nasıl değiştirdiği gözler önüne seriliyor. Umut’un bir akşam iki seçenek arasında kalması sonucu verdiği kararlardan biri karşısına Deniz’i ve aşkı çıkarırken, diğeri ise O’nu uçuruma doğru sürükleyecek. Umut ve Deniz’in karşılaşmaları sonucu kaderlerinin de sonsuza kadar değişeceği film, hayatın sonsuz ihtimallerle dolu olduğunu gösteriyor.

Hayatın alınan en ufak kararlarla değiştiği düşüncesinden yola çıkan Bir Aşk İki Hayat‘ta attıkları en ufak adımların sonucunda yolları kesişen Umut ve Deniz’in hikâyesi anlatılıyor. Umut karakterinde Engin Akyürek‘in seyirci karşısına çıkacağı filmde Umut’un hayatının aşkı Deniz rolüne ise Bergüzar Korel hayat veriyor. Delibal filmi ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yönetmeni Ali Bilgin‘in yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz‘ın kaleminden çıkıyor.

Bir Aşk İki Hayat