07.10.2016

Black Mirror Hayranlarına Müjde!

Sevilen distopik mini-dizi “Black Mirror” üçüncü sezonun yeni bölümleri ile Netflix’de boy gösterecek. Yeni bölümde bu kez yönetmen koltuğunda Joe Wright olacak, oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise Bryce Dallas Howard ve Alice Eve.

Charlie Brooker’ın Black Mirror’ında çarklar yeniden dönmeye başladı gibi gözüküyor. Bu sefer çarkları döndürecek isim ise Netflix olacak. Noel özel bölümünden beridir takipte olduğumuz distopik dizinin Jon Hamm’ın da yer aldığı oyuncu kadrosunda daha büyük isimler ise radarda. “Jurassic World”de gördüğümüz Bryce Dallas Howard ve “Star Trek Into Darkness”dan Alice Eve bu isimlerden bazıları. Artan yıldız oyuncular üzerine endişelenen takipçileri için Brooker sevindirici bir mesaj verdi: Hali hazırda on iki yeni bölümün öyküsü hazır!

Wright’ın yöneteceğini bildiğimiz dizinin detaylarına dair ise şimdilik pek bir bilgi yok. Dizi yeni bölümleri için uluslararası prömiyerini ise Birleşik Krallık ve İrlanda dışında yayın yapan bütün Netflix aboneliklerinde sunacak. Bu alandaki dizi izleyicilerinin ise nereden izleyeceği doğrusu merak konusu. Netflix yeni bölümler için müjdeyi verirken, Kanal 4 ise dizinin daha evvel ki iki sezon bölümleri ve yılbaşı özel bölümü için ilk gösterim hakkı üzerine hala koşturmakta.

Haber: Zekican Sarısoy

Kaynak: independent.co.uk