10.03.2021

BluTV’nin Çağatay Ulusoy’lu Yeşilçam Dizisinden İlk Görseller Yayınlandı

Başrollerini Çağatay UlusoyAfra Saraçoğlu ve Selin Şekerci‘nin paylaştığı BluTV yeni dizisi Yeşilçamdan ilk görseller yayınlandı

Haber: Ayça Özlen

Kadrosuyla epey merak uyandıran Yeşilçam, nisan ayında izleyiciyle buluşacak.

Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek. Aynı zamanda dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci eşlik edecek. Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak.

Nisan ayında izleyiciyle buluşacak Yeşilçam’ın oyuncu kadrosunda aynı zamanda; Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş da yer alıyor. Tam bir yıldızlar geçidi!

Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı dizisinin yönetmen koltuğunda “Babam ve Oğlum”, “Issız Adam”, “Unutursam Fısılda” gibi pek çok önemli filmde imzası bulunan usta yönetmen Çağan Irmak oturuyor. Yapımını Eastern Sunrise’ın, yapımcılığını Sibel Tuna’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Levent Cantek ve Volkan Sümbül yazdı.

Geçtiğimiz günlerde Yeşilçam’ın fragmanı da yayınlanmıştı. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz. Yeni gelişmeler için perasinema.com’u takipte kalın.

Kaynak: BluTV