11.05.2016

Bryan Cranston’dan Heyecan Verici Haber

Bryan Cranston

Bryan Creston (Breaking Bad, Trumbo) , Sony tarafından on bölüm halinde çekilecek olan antolojik bilim kurgu dizisi Electric Dreams: The World of Philip K. Dick dizisinin baş rolünü üstlendiğini açıkladı! Ronald D. Moore (Battlestar Galactica, Outlander) ve Michael Dinner (Justified, Masters of Sex) senaryoyu yazacaklar.

Her bölümün bağımsız bir konusu olacak olan dizi, Philip K. Dick’in değişik bakış açısını ve vizyoner öykücülüğünü ekrana taşıyacak. İçinde; The Man in the High Castle, A Scanner Darkly ve Do Androids Dream of Electric Sheep gibi hikayelerinde olacağı seri, bir nevi biyografi özelliğini de taşıyacak.

“Bu elektiriksel bir rüyanın gerçekleşmesidir” diyen Cranston “ Büyük bir edebiyat adamının üstün eserlerini yansıtacağımız için çok şanslıyız” dedi. Dizi İngiliz televizyonu ChannelFour’da yayınlanacak.

Son zamanlarda pek çok projede yer alan Cranston, Jackpot filminde Mila Kunis ile karşımıza çıkacak.  Ayrıca, Cranston’ın Intouchables filminin yeniden çevriminde de rol alması bekleniyor.