31.03.2021

Çağatay Ulusoy’n Başrolde Olduğu Yeşilçam’dan Yeni Fragman

BluTV dizisi Yeşilçam’dan Yeni Fragman Yayınlandı

Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin bulunduğu BluTV dizisi Yeşilçam’dan yeni bir fragman yayınlandı. Dizi, 22 Nisan’da izleyiciyle buluşacak.

Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema âşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek. Aynı zamanda dizide Çağatay Ulusoy’a Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci eşlik edecek.

Afra Saraçoğlu, Yeşilçam’ın kapısını gerçek bir sanatçı olmak için çalan genç ve güzel Tülin Saygı’yı, Selin Şekerci ise Yeşilçam’ın gözde yıldızlarından Mine Cansu’yu canlandıracak. ‘Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’nın oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci’nin yanı sıra Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi başarılı ve usta isimler buluşuyor.

Yapımını Eastern Sunrise’ın, yapımcılığını Sibel Tuna’nın üstlendiği; senaryosunu Levent Cantek ve Volkan Sümbül’ün kaleme aldığı “Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı” dizisinin yönetmen koltuğunda Babam ve Oğlum, Issız Adam, Unutursam Fısılda gibi pek çok önemli filmde imzası bulunan usta yönetmen Çağan Irmak oturuyor.

Yeşilçam dizisinden yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.