20.04.2017

Cem Yılmaz’dan Özel Bir Film Sürprizi

Cem Yılmaz, twitter hesabından paylaştığı bir haberle sevenlerini heyecanlandırdı

Önümüzdeki yıl Her Şey Çok Güzel Olacak filminin vizyona girişinin yirminci yıl dönümü olduğunu attığı tweetle hatırlatan Cem Yılmaz, aklında yirminci yıl şerefine kırk dakikalık orta metraj özel bir film projesi olduğunu sevenlerine duyurdu.

Yılmaz, Her Şey Çok Güzel Olacak filminde başrolleri paylaştığı Mazhar Alanson‘u da tweetine ekleyerek yeni bir ortaklığın müjdesini verdi.

Sinemamızın yüz akı filmlerinden olan Her Şey Çok Güzel Olacak, 27 Kasım 1998’de vizyona girmişti. Ömer Vargı‘nın yönettiği filmin senaryo yazarları Cem Yılmaz, Ömer Vargı, Hakan Haksun idi.

“Altan (Cem Yılmaz), karıştığı kavga sırasında yıllardır görmediği kardeşi Nuri’yle (Mazhar Alanson) karşılaşır. Nuri’nin çalıştığı ecza deposunu, uzun süredir açmayı planladığı bar için bir para kaynağı olarak görür. Çeşitli uğraşlardan sonra Nuri’ye tekrar yakınlaşmayı başaran Altan, farkına varmadan hem kendisini hem de Nuri’yi tehlikeli maceraların içine sürükler. Nuri ve Altan, her şeyin çok güzel olacağını umarak yaşamla mücadeleye devam ederler.” şeklinde bir hikâyesi olan Her Şey Çok Güzel Olacak filminde aynı zamanda Ceyda Düvenci, Selim Naşit Özcan gibi sevilen isimler de rol almışlardı.

Bakalım Cem Yılmaz bu özel yirminci yaş için neler düşünüyor? İleriki günlerde umalım ki bı kırk dakikalık özel filmin detaylarını öğrenebiliriz.