17.08.2021

Channing Tatum ve Sandra Bullock’tan Romantik Komedi: Lost City of D

Sandra Bullock ve Channing Tatum'lu "The Lost City of D"ye İlk Bakış! - Haberler - Beyazperde.comChanning Tatum ve Sandra Bullock’lı Lost City of D’nin Çekimleri Nihayet Tamamlandı

Channing Tatum, Twitter’da Paramount Pictures’ın Lost City of D setinden bir kamera arkası videosu paylaştı ve yaklaşmakta olan romantik komedi macera filminin prodüksiyonunun nihayet tamamlandığını doğruladı.

https://twitter.com/channingtatum/status/1427281454833283079

Yukarıda yer alan video, nehre benzer devasa bir sete atlayarak yapım aşamasını kutlarken Tatum ve Oscar ödüllü Sandra Bullock arasındaki eğlenceli kimyayı gözler önüne seriyor. 41 yaşındaki oyuncu, attığı tweette Bullock ile çalışabilmeyi ne kadar sevdiğini de dile getirdi.

Lost City of D, Dana Fox tarafından yazılan bir senaryodan Adam ve Aaron Nee tarafından yönetiliyor. Başrollerinde Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe, Patti Harrison, Da’Vine Joy Randolph ve Daniel Radcliffe‘in olduğu bildiriliyor. Ayrıca küçük bir rolde Brad Pitt’in de yer alması bekleniyor.

Film, kapak modeliyle kitap turuna çıkmaktan daha kötü bir şey olamayacağından emin olan münzevi bir aşk romancısını hayatını takip ediyor, ta ki bir adam kaçırma girişimi ikisini de acımasız bir orman macerasına sürükleyip hayatın çok daha garip ve daha romantik olabileceğini kanıtlayana kadar.

Filmin şu anda 15 Nisan 2022’de vizyona girmesi planlanıyor. Yeni gelişmeler için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Kaynak: comingsoon.net