23.05.2018

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson ile Men in Black Yeniden

Chris Hemsworth, Tessa Thompson tamam; Liam Neeson ile görüşmeler devam ediyor

Chris Hemsworth ve Tessa Thompson Thor: Ragnarok’tan sonra yeniden bir arada.

1997’de vizyona giren, Barry Sonnenfeld’in yönettiği, Will Smith ile Tommy Lee Jones’un Ajan J ve Ajan K’ye hayat verdiği Men in Black (Siyah Giyen Adamlar) filminin spinoff’u gündemde. Hatta oyuncu kadrosu iyice şekillenmeye başladı.

Chris Hemsworth ile son günlerin gündemdeki kadın oyuncularından Tessa Thompson’ın kadrosunda bulunduğu filme katılacak yeni isim Liam Neeson olacak gibi görünüyor. Oyuncu ile görüşmelerin başladığı haberleri sinema gündeminde.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre filmin yönetmen koltuğunda oturacak ismi Fate of the Furious ile de tanıdığımız F. Gary Gray. Senaryo yazarları ise Iron Man ile tanıdığımız Matt Holloway ve Art Marcum.

Şimdilik Chris Hemsworth ile Tessa Thompson’ın rolleri sır gibi saklanıyor ancak Liam  Neeson “Men in Black” organizasyonunun Londra’daki yetkili ismi olarak karşımıza çıkacak. Yani hikâyenin başladığı yerde… Bu arada Hemsworth ile Thompson’ın orijinal serideki Will Smith ve Tommy Lee Jones tarafından canlandırılan “uzaylılarla mücadele eden ajan” rollerinde olmayacakları duyuruldu. Ancak herhangi bir detay şu an bilinmiyor.