14.07.2018

Colin Firth Kingsman 2’ye Nasıl Döndü

Colin Firth’ün Kingsman 2’ye Dönme Sebebi Açıklandı

Geçen yıl Colin Firth’ün Kingsman: The Golden Circle’a geri döneceği açıklanmıştı. Önceki filmde Firth’ün karakteri başından vurularak öldürülmüştü fakat şimdi geri dönüyor. Peki bu nasıl oluyor?

Geri dönüşün sebebi açıklığa kavuştu. Kingsman filminin yazarlarından Jane Goldman, io9 ile görüşmesinde şöyle dedi: “Devam filmini Colin olmadan çekmenin doğru olmayacağını düşündük. O duygusal anı bozmadan nasıl bu işi hallederiz diye kendimize sorduk. Üstünkörü konuşmak da istemedik, ‘üzgünüz, o ölmedi, öyle yapmak istememiştik’ demek yerine yaşanmış sahnelere saygı göstermeye devam ederek hikâyeyi yürütmeye karar verdik.”

Goldman’in söylediklerine göre, Firth’ün filmde öldürülmesinin sebebi Kingsman’in bir seri haline geleceğinin hiç düşünülmemiş olması. Goldman konu hakkında “Matthew, bir seri planlıyor olsaydım Colin’i ilk filmde öldürtmezdim diye açıkça söyledi, olayın arkasındaki gerçek bu” diyor.

İlk filmden sonra, Hart’ın geri dönüşünün nasıl açıklanacağı merak edilmiyor değil. Fragmanda Colin’in traş olduğu sahne bir flashback olabilir de olmayabilir de.

Goldman’in dediklerine bakılırsa kayda değer olacak film, 22 Eylül’de ilk gösterimini yapacak.

Fragman