27.10.2021

Cowboy Bebop Live-Action Uyarlamasından Resmi Fragman

Cowboy Bebop 19 Kasım’da Netflix’te

Uzayda geçen aksiyon dolu Western macerası Cowboy Bebop, “kovboylar” olarak tanınan ve her biri kendi geçmişinden kaçmaya çalışan üç ödül avcısını konu alıyor.

Amansızlıkları dışında birbirine hiç benzemeyen Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) ve Faye Valentine’dan (Daniella Pineda) oluşan uyumsuz ve bir o kadar huysuz ekip, yeterince yüksek bir bedel karşılığında güneş sisteminin en azılı suçlularının peşine düşüyor. Ne var ki kurnazlıkları ve alaycılıklarıyla bin türlü belayı savuşturmalarına rağmen, geçmişlerinden kurtulmak sandıkları kadar kolay olmuyor.

Sevilen anime dizisinden uyarlanan Cowboy Bebop’ın baş yapımcılığını Midnight Radio’dan André Nemec, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum ve Scott Rosenberg; Tomorrow Studios’dan Marty Adelstein ve Becky Clements; Sunrise Inc.’ten Makoto Asanuma, Shin Sasaki ve Masayuki Ozaki ile birlikte Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg ve Christopher Yost üstleniyor. André Nemec, ayrıca dizi sorumlusu olarak da görev alıyor.

Orijinal animenin yönetmeni Shinichirō Watanabe diziye danışman olarak katkı sağlarken orijinal müziklerin bestecisi Yoko Kanno da dizinin bu canlı çekim uyarlaması için ekibe katılan bir diğer isim. Dizinin başrol oyuncuları arasında Alex Hassell ve Elena Satine de yer alıyor.