03.06.2017

Cruel Intentions Dizi Oluyor

1999 yılında vizyona giren gençlik filmi “Cruel Intentions” bir televizyon dizisi haline gelebilir. Variety’nin kaynaklarına göre, NBC kanalı filmin yazarı ve yönetmeni Roger Kumble’dan senaryosunu satın aldı.

Reese Witherspoon, Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe ve Selma Blair’a dünya çapında ün getiren 90’ların fenomen filminin dizi versiyonun günümüzde geçecek.

Kumble, dizinin ilk bölümünü yönetecek ve dizinin aynı zamanda yapımcılarından olacak olan Lindsey Rosin ve Jordan Ross ile birlikte senaristliğini üstlenecek.

Günümüzde geçecek “Cruel Intentions” dizisi, filmde Ryan Philippe tarafından canlandırılan Sebastian Valmont ve Reese Witherspoon tarafından canlandırılan Annette Hargrove’un 16 yaşındaki oğlu Bash Casey’yi merkez alacak. Babasının günlüğünü bulan Bash Casey, aile hakkında hiç bilmediği bir şeyi öğrenecek. Bir takım cevapları ararken, küçük kasabası Kansas’ı ve Kansaslı yetiştirilme tarzını, San Fransisco’daki prestijli Brighton Akademisi’ne tercih eder ve kendisini hayal bile edemeyeceği seks, para, güç ve yozlaşmışlık dolu bir dünyada bulur.

1999 yapımı filmde, Annette’nin hamile olduğundan bahsedilmemişti. Annette, Sebastian’ın cenazesinden sonra, onun günlüğüyle birlikte araba sürerek uzaklaşmıştı.

1999 yılında çok küçük bir bütçeyle çekilen “Cruel Intentions”, sürpriz bir şekilde dünya çapında 95 milyon dolar hasılat yapmıştı.

Haber: Selin Özçelik
Kaynak: variety