31.08.2017

Diane Kruger, Zemeckis’in Yeni Filmine Dahil Oldu

Diane Kruger, Zemeckis’in Yeni Filmine Dahil Oldu

Diane Kruger, henüz ismi koyulmamış Robert Zemeckis filminin kadrosuna katıldı. Steve Carell’in de dahil olduğu film 2010 tarihli Jeff Malmberg belgeseli Marwencol’a dayalı olacak.

İki yıl önce temeli Zemeckis’in yapım şirketi ImageMovers’da atılmış olan projenin konusu yaşadığı saldırıyı arka bahçesine minyatür 2. Dünya Savaşı dönemi köyü kurarak atlatmaya çalışan bir adamın hikayesi. Belgesel, SXSW ve Boston Film Eleştirmenleri Topluluğu ödüllerine sahip. Carell, bu projeye Nisan’da dahil oldu. Zemeckis, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosunu Caroline Thompson ile yazdı.

Bu minyatür dünyada Marwencol’un Belçikalı cadısı Deja Thoris’i canlandıracak. Variety geçtiğimiz ay içinde Leslie Mann ve Janelle Monae’nin de henüz belirtilmeyen roller için kadroya katıldığını bildirdi.

Kruger, geçtiğimiz Cannes Film Festivalinde In The Fade’deki performansıyla En İyi Oyuncu ödülünü kazandı. Gelecek projeleri arasında Butterfly in the Typewriter ve Justin Kelly yönetmenliğinde JT Leroy bulunuyor.