22.12.2016

Dönerse Senindir

Erol Özlevi’nin yönettiği Dönerse Senindir filminin oyuncu kadrosunda Murat Boz, İrem Sak, Yasemin Allen ve Uraz Kaygılaroğlu yer alıyor.

Dönerse Senindir  23 Aralık 2016’da vizyonda !

Ayrılık sonrası yaşanan depresyonu ve sonrasında sevgiliyi geri döndürme çabalarını eğlenceli bir dille anlatan Dönerse Senindirde, Mehmet’in, hayatının aşkı Selin’den ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için, Defne’yle iş birliği yapması sonrasında başlayan hikâye sürprizlerle devam edecektir.

Mehmet uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Selin’e deliler gibi aşık olan genç bir adamdır. Selin ise şarkıcı olma hayalleri kuran, hazırladığı demolarını yapım şirketlerine göndererek geri dönüş bekleyen genç bir kadındır. Selin’in dileği gerçek olur ve bir yapım şirketi Selin’le anlaşma yapar. Ancak Selin ve Mehmet, Mehmet’in bu süreçte ona verdiği tüm desteğe rağmen ayrılırlar. Mehmet ayrılığı kabul etmeyi reddeder ve arkadaşı Defne’nin de yardımıyla Selin’i geri kazanmaya karar verir. Selin’in yeni bir sevgilisi olması ise işleri iyice çıkmaza sürükler. Mehmet’in Selin’i geri kazanabilmek adına birbirinden komik ve zorlu yollarda yürümesi gerekecektir…