05.04.2021

Euphoria’nın Yıldızı Zendaya Yeni Bir Projede

Zendaya: 'I feel very lucky to be part of Euphoria'

Zendaya, Space Jam: A New Legacy Kadrosuna Katıldı

Euphoria’nın başrol oyuncusu olarak tanınan ve iki ay önce de Netflix yapımı Malcolm and Marie ile seyirci karşısına çıkan Zendaya, yakında çıkacak olan “Space Jam: A New Legacy” filminde Lola Bunny karakterini seslendirecek.

Haber, Cumartesi günü filmin resmi Twitter hesabından doğrulandı. Tweet’te bir basketbol emojisi ve Lola Bunny gifinin yanı sıra “Jam’e hoş geldiniz, @Zendaya” yazıyor. Entertainment Weekly, oyuncu kadrosuyla ilgili haberleri ilk bildiren oldu.

NBA şampiyonu ve küresel ikon LeBron James, Malcolm D. Lee’nin yönetmenliğini yaptığı animasyon / canlı aksiyon etkinliği “Space Jam: A New Legacy” filmiyle birlikte destansı bir maceraya atılıyor. Bu dönüşümsel macera, bazı ebeveynlerin çocuklarıyla bağlantı kurmak için ne kadar ileri gideceklerini ortaya çıkaran iki dünyanın manik bir karışımıdır. Orijinal 1996 “Space Jam” de Lola Bunny, Bugs Bunny’nin basketbol becerilerini sergileyen kız arkadaşıdır. Son basketbol maçında Lola neredeyse sakatlanır ve Bugs onu kurtarmaya gelir.

İlk fragmanını Cumartesi sabahı yayınlayan “Space Jam: A New Legacy”, 16 Temmuz’da HBO Max’te yayınlanacak. Film dünya çapında Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.

Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Judas and Black Messiah’dan tanıdığımız Khris Davis; The Walking Dead, Star Trek: Discovery ve Once Upon A Time’dan tanıdığımız Sonequa Martin-Green; ve son olarak Cedric Joe yer alıyor.

Kaynak: Variety