05.08.2016

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı filminde komedi yıldızları LOUIS C.K. (TV’den Louie, Trumbo), ERIC STONESTREET (TV’den Modern Family) ve KEVIN HART (Ride Along serisi, Central Intelligence) Max, Duke ve Snowball rolleriyle ilk kez bir sinema filminde rol alıyorlar. Filmde ayrıca JENNY SLATE (Zootopia, TV’s Parks and Recreation) Gidget rolüyle, ELLIE KEMPER (Unbreakable Kimmy Schmidt, Bridesmaids) Katie rolüyle, LAKE BELL (TV’den Children’s Hospital, In a World) Chloe rolüyle, DANA CARVEY (Wayne’s World serisi, TV’den First Impressions) Pops rolüyle, HANNIBAL BURESS (Neighbors serisi, TV’den Broad City) Buddy rolüyle, BOBBY MOYNIHAN (TV’den Saturday Night Live) Mel rolüyle, STEVE COOGAN (Minions, Night At the Museum) Ozone rolüyle ve ALBERT BROOKS (Finding Dory, TV’den Weeds) Tiberius rolüyle yer alıyor.

Telaşlı bir Manhattan apartman dairesinde asıl gün evcil hayvanlar için iki ayaklı sakinlerin okula ve işe gitmesinden sonra başlar. O zaman evcil hayvanlar, tüm çizgileri ve tüyleriyle dokuz beş arası rutinlerine başlar, birbirleriyle takılırlar, sahipleriyle ilgili küçük düşürücü hikayeler anlatırlar, daha iyi atıştırmalıklar alabilmek için sevimli şekillere bürünürler ve Animal Planet’i realite kanalı gibi izlerler.

Binanın bir numaralı köpeği Max (C.K.), kıvrak zekalı bir Terrier’dir. Sahibi Katie’nin (Kemper) evreninin merkezinde olduğuna emindir. Ama sahibi pasaklı, başkalarıyla ilişkilerinde sıfır yetenekli, koca bir pislik olan melez Duke’u (Stonestreet) eve getirdiğinde şımartılmış hayatı altüst olur. İsteksiz ikili kendilerini New York’un kötü caddelerinde bulduğunda farklılıklarını bir yana bırakarak tüylü ama kurnaz tavşan Snowball’a (Hart) karşı birlik olurlar. Snowball, sahipleri tarafından terk edilmiş bir ordu evcil hayvandan bir ordu kurarak insanlığa karşı durumu tersine çevirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Katie akşam yemeği saatinde eve dönmeden yeniden eve dönüştürmektedirler.