14.09.2017

Fast And Furious Seti Yeniden Karıştı

Fast And Furious Ailesinde Sular Durulmuyor

Fast and Furious ailesinde tam her şey yoluna girdi derken Tyrese Gibson ve Dwayne Johnson’ın arası açıldı.

Yıldızlar geçidi olan filmin oyuncularının arası birkaç yıldır çalkantılı, her şeyin başladığı yer The Rock’ın Instagram üzerinden Fast and Furious 8’in erkek oyuncularından bazılarına üstü kapalı bir şekilde laf atmasıydı. Herkes Vin Diesel’i hedef aldığını düşünmüştü.

Daha sonra da Michelle Rodriguez eğer erkek oyuncularla eşit miktarda ödeme almazsa seriyi bırakacağını söylemişti. Neyse ki Michelle ve The Rock’ın, Vin ile arasını düzelmesiyle her şey yoluna girmişti.

Şimdi de Tyrese Gibson, Fast and Furious’tan  Jason Statham ile spin-off’a kayacağı için Dwayne Johson’a kızgın.

Tyrese memnuniyetsizliğini Instagram üzerinden bir postla bildirdi.

Tyrese “Eğer Hobbs Movie’de olmayı kabul edersen bilerek ve isteyerek aramızda geçen içten dakikaları yok saymış olacaksın.”  The Rock’ın film anlaşması incelediği fotoğraf için böyle konuştu.

Aramızda konuştuğumuz şeyi hatırlayana kadar seninle konuşmak istemiyorum. Timeline’ına konuşuyorum çünkü hiçbir mesajıma cevap vermiyorsun. #FastFamily gerçekten bir aile… Tek başımıza kanat çırpmayız.”

Günler sonra şunları ekledi; “En azından şimdilik çekimlere başlamamanı istiyorum çünkü #Fast9’un yayınlanma tarihi çoktan duyuruldu ve #FastFamily fanlarını tarihi erteleyerek hayal kırıklığına uğratamayız.”

Bu mesajların hepsi silindi ama aktör ikilinin birlikte olduğu bir fotoğrafı paylaşarak şöyle bir açıklama yazdı “Email kullanmıyorum. Telefon numaram sende var, beni ara.”

Dwayne Johnson bu mesajlardan hiçbirine açıkça bir cevap vermedi. Aile ve birliktelik kavramının önemli olduğu seri için sinir edici bir başka olay.

Tyrese’in bu davranışlarının ve ya Dwayne’in spin-off’unun Fast and Furious’a bir etkisinin olup olmayacağı henüz kesin değil, bu arada filmin 2019’da vizyona girmesi bekleniyor.

Kaynak:Digital spy