08.09.2018

Ferzan Özpetek’in Yeni Filmi Napoli Velata’dan Tanıtım Videosu

Napoli Velata

Ferzan Özpetek’ten büyüler ve tutkular; mantık ve çılgınlık arasında asılı kalmış Napoli’de, bir gizem, suç ve aşk hikâyesi

Ferzan Özpetek’in yönettiği; Giovanna Mezzogiorno, Alessandro Borghi, Anna Bonaiuto, Peppe Barra, Biagio Forestieri, Luisa Ranieri, Maria Pia Calzone, Carmine Recano, Angela Pagano, Maria Luisa Santella, Loredana Cannata, Lina Sastri ve Isabella Ferrari’nin rol aldıkları Napoli Velata (Napoli’nin Sırrı) filminden ilk tanıtım videosu yayınlandı.

Napoli Velata‘nın başrolünde olan Giovanna Mezzogiorno, daha önce de Ferzan Özpetek ile yönetmenin Karşı Pencere (La Finestra di Fronte) filminde beraber çalışmıştı.

Filmin konusu: Napoli’de bir partide Adriana, kendine güvenli ve çekici bir adam olan Andrea ile karşılaşır. Geceyi birlikte geçirirler. Adriana, hayatını değiştirecek büyük bir aşkın başladığını düşünür. Ertesi gün Andrea buluşmaya gelmez. Adriana ise bir otopsi yapmak için işe gittiğinde karşısında şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir beden bulur. Kendini gizemli bir soruşturmanın merkezinde bulan Adriana, giderek derinleşen bu sırrı çözebilecek midir?

26 Ekim’de gösterime girecek olan filmin altyazılı teaser’ı