20.05.2021

Friends Dizisi Özel Bir Bölümle Ekranlara Dönüyor

Friends: Reunion

Çok istediniz oldu

Friends dizisi Friends: The Reunion adlı özel bir bölümle HBO Max’e geliyor

David Crane ve Marta Kauffman tarafından yaratılmış, sitcom türünde bir dizi olan Friends’in ilk bölümü 22 Eylül 1994’te yayınlanmıştı. Dizi, 6 Mayıs 2004’te yayınlanan son bölümüne kadar on sezon sürdü. NBC’de yayınlanan dizi Manhattan’da yaşayan bir grup arkadaşın hayatını anlatıyordu. İşte o arkadaşlar bizim de hayatımızda resmen yer etti ve deyim yerindeyse bizim de arkadaşımız oldular.

Rachel, Ross, Phoebe, Joey, Monica ve Chandler ile 27 Mayıs’ta yeniden buluşacağız. Ancak bu buluşma sanıldığı gibi karakterlerle değil, oyuncularla olacak. Yani oyuncuların özel buluşmasına tanıklık edeceğiz. Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Lisa Kudrow (Phoebe), Matt LeBlanc (Joey), Courtney Cox (Monica), Metthew Perry’nin (Chandler) anılar yolculuğu diyebiliriz bu özel bölüme. HBO Max’te yayınlanacak olan özel bölüm, bir saat sürecek.

İşte o özel bölümün fragmanı

https://youtu.be/HRXVQ77ehRQ

Friends’in 25. yıl dönümünü kutlanırken, ekibin yeniden bir araya geleceği bilgisi yapımcı şirket tarafından doğrulanmıştı. Ancak pandemi dolayısyla çekimler ertlendi ve eski dostlarla buluşmamız biraz zaman aldı.