04.06.2017

Gal Gadot “Wonder Woman” Hakkında Konuştu

Suicide Squad” filminin “çok kasvetli” olduğu ve yeniden çekildiği söylentilerinin ardından, “Batman v Superman: Dawn Of Justice” filminin de tonlamasının kasvetinden bahsedilmeye başlandı. Özellikle yeni açıklanan gişe rakamlarına göre Melissa McCarthy’ nin komedi tarzındaki “The Boss” filminin Batman vs Superman ile aynı gişeyi yakalaması, Hollywood’un polemikçilerine  yeni malzeme vermiş görünüyor. Fakat sonuçta,  DC Films kendi bildiğini  okuyor ve onlardan MARVEL tarzı film beklemek de doğru değil. Ayrıca, Marvel evrenininde “Captain America: Civil War” ile daha karanlık sularda gezineceği söyleniyor. Tam bu tartışmaların devam ettiği dönemde,  Gal Gadot,’tan  “Wonder Woman” açıklaması geldi.

‘Batman v Superman’ filminde Wonder Woman ile kısa bir tanışma yaşayan seyirci, artık Wonder Woman nasıl görünüyor biliyor ama hakkında hiç bir detay bilmiyor” diyen Gadot,  ‘Wonder Woman’ filminde ise, Diana’nın büyüme ve Wonder Woman olma hikâyesini izleyeceksiniz” “Bu hikâye, komik, karanlık, ilgi çekici ve merak uyandırıcı”

Görünen o ki; Zack Snyder’ın hayal gücübu karakterler için “karanlık” bir evren tasarlamış durumda ve seyirci de bu karanlık evreni sevecek veya nefret edecek. Biraz daha komedi tonunu tercih eden izleyici için ise; Gadot’un filmde Batman karşısında kullandığı iğneleyici ve oyuncu tonlama bir umut yaratıyor. “Wonder Woman” 2 Haziran 2017 tarihinde vizyonda olacak.