31.08.2017

Game Of Thrones Karakterlerinin Hayatta Kalma İhtimalleri

Game Of Thrones’dan öğrenilecek bir şey varsa, kimsenin güvende olmadığıdır. Özellikle seri son iki sezonuna giriş yapıyorken… İşte yedinci sezon hakkında bilinenler ışığında karakterlerin sezon sonunda hayatta kalma ihtimallerinin bir analizi…

The Night King

Hayatta kalma ihtimali: 100%

Dizinin büyük kötüsü bir yere gidecekmiş gibi durmuyor. Özellikle büyük savaşın yaklaşıyor olması kendisini yedinci sezonda bolca göreceğimizin habercisi.

Ellaria Sand

Hayatta kalma ihtimali: 25%

Ellaria Sand ve Sand Snakes için gelecek umut vadetmiyor. İntikam hırsıyla Sand’in, Tyrell orduları ile King’s Landing’e saldırıp başarısız olması bekleniyor.

Olenna Tyrell

Hayatta kalma ihtimali: 0.1%

Olenna, Game Of Thrones’un en sevilen yan karakterleri arasında, fakat yaşlı bir karakter olması ölümünü, serinin standartlarında, pek de trajik yapmaz. Bu sebeple Lannisterlara esir düşüp Cersei tarafından acımasızca öldürülmesi daha muhtemel.

Bronn

Hayatta kalma ihtimali: 60%

En dikkat çekici karakterlerden olmasa da Bronn hayatta kalmayı başarıyor. Targaryen/Tyrell/Sand ittifakına karşı savaşırken düşmesi bir ihtimal olsa da bu karakter için fazla basit olur. Bronn, sekizinci sezonda Night King’le savaşacak olan ordunun bir parçası olacak gibi.

Missandei

Hayatta kalma ihtimali: 85%

Missandei, Daenerys’in yanından ayrılmadığı sürece kendini korumayı başarabilir. Daenerys’in en güvendiği kişilerden biri olarak neredeyse her zaman koruma altında. Grey Worm’un da kişisel koruyucu meleği olması cabası. Daenerys hayatta kaldığı sürece Missandei de yanında olacak.

12345