30.03.2017

Game of Thrones Yeni Sezonundan Yeni Bilgiler

Game of Thrones Yeni Sezonu

Dünyada fırtınalar yaratan ve hakkındaki her bilgi yeni bir olay yaratan Game of Thrones, yedinci sezonu ile 16 Temmuz’dan itibaren ekranlara gelmeye hazır.

Dizinin yedinci sezonuna dair ipuçları ise ortalıkta dolanmaya başlayalı epey oluyor. İşte bunlara birkaç yeni bilgi daha eklendi.

Nikolaj Coster-Waldou yani dizide bildiğimiz adıyla Jamie Lannister, geçtiğimiz günlerde The Daily Beast‘e konuştu. Tabii ki dizinin her kahramanıyla yapılan sohbetin geleceği nokta olan “yeni sezonda neler olacak?” sorusuna Coster-Waldou da maruz kaldı. Dizide kız kardeşi Cersei Lannister ile yaşadığı ilişki ve ona duyduğu ihtiraslı aşk ile gündemde olan Jamie Lannister, Cersei’yi karşılıksız sevdiğini söyledi The Daily Beast’e verdiği röportajda. Ancak eklediği “Cersei’nin başka talibi yok zaten. Aslında tam olarak doğru değil bu” ifadeleri yedinci sezonda Cersei‘nin gönül işlerinde yeni kıvılcımlar olacağının bir simgesi mi diye düşünmeden edemiyoruz. En azından bu ifadeye göre Jamie Lannister‘a rakip geleceği düşünülebilir.

Bunun dışında Sansa‘nın yeni sezonda hamile olma ihtimali de konuşulanlar arasında. Hatta Sansa’nın bu sezon dizinin sansasyonel ölüm geleneğine kurban gideceği de ihtimal dahilinde.

7. Sezon Altyazılı Fragman