13.03.2017

Game of Thrones’un Yeni Sezonundan İlk Sürpriz

Game of Thrones’un 7.Sezonunda Kim Ölecek?

Dünya çapında en çok izlenen yapım olan ve oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip Game Of Thrones’un 7. sezonu  ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

İlk olarak posteri, ardından da tanıtım videosu yayınlanan Game of Thrones‘un 7. sezonuyla ilgili, dizinin yapımcılarından da bilgiler gelmeye başladı. Teksas’ta düzenlenen SXSW Festival’a katılan Game Of Thrones oyuncu ve yapım kadrosu önemli açıklamalarda bulundu. Önceki gün düzenlenen panelde konuşan Maisie Williams , “Sophie Turner’ın saçları neden hala sarı ve Sansa’ya uygun olarak kızıl değil?” sorusuna herkesi şok eden bir yanıt verdi. Williams, soruya “Çünkü dizide öldü.” açıklamasını yaptıktan sonra dizinin hayranları da yeni teoriler üretmeye başladı. Büyük bir şok yaratan açıklamasının ardından David Benioff, “Kimseye söylemeyin lütfen.” esprisi ile ortamı yumuşatmaya çalışsa da Williams’ın kırdığı potu düzeltemedi. Williams’ın açıklamasının doğruluğu ise henüz bilinmiyor.

Panelde dizi ile ilgili açıklamalrda bulunan David Benioff ve D.B. Weiss, aynı zamanda final sezonunun kaç bölüm olacağını da duyurdu. Dizinin 27 Haziran’da başlayacak yeni sezonu sadece 6 bölümden oluşacak.