30.05.2017

Gods of Egypt’tan Yeni Fragman

Lionsgate, yaklaşmakta olan yeni filmi “Gods of Egypt“ın posterlerini yayınladı. Mısır mitolojisi ve karakterlerini yine bu filmin tanrılarıyla besleyen filmden ilk posterler aşağıda!

Aksiyon ve macera ile harmanlanan bu klasik Mısır mitolojisi, insanlığın hayatta kalmasının pek muhtemel görünmediği bir anda bir ölümlü olan Bek (Brenton Thwaites) ve onun dünyayı kurtarmak için koyulduğu maceraya odaklanıyor. Aynı zamanda gerçek aşkı kurtarma görevi de bu misyonun bir parçası. Mısır tahtını tehdit eden karanlık planlara karşı koymak ve başarılı olmak için güçlü Tanrı Horus (Nikolaj Coster-Waldau) ve askerlerinin yardımına ihtiyaç vardır. Beklenmedik bir ittifak ile öyküye giren Set karakterine hayat veren Gerard Butler ve kaos içindeki imparatorluğun nefes kesen karşılaşmasında cesaret ve fedakarlık testinden geçmek için bu dünya ve öbür dünya arasındaki köprüde sonuç olarak umudun elde edilmesi gerekmektedir.

Epik hikâyenin yönetmenlik koltuğunda Alex Proyas (The Crow, Dark City) otururken, saydığımız oyunculara ek olarak Geoffrey RushRufus SewellAbbey LeeCourtney EatonElodie Yung ve Chadwick Boseman gibi isimlerde oyuncu kadrosunda. Gods of Egypt’ın 26 Şubat 2016’da eş zamanlı olarak vizyon alması planlanıyor.

Yeni Fragman

Fragman 1

Fragman 2

nicolas

Horus

gerard1

Set

gods2

Hathor

gods

Bek

god1

Thoth

Haber: Zekican Sarısoy
Kaynak: comingsoon