27.11.2017

Gülse Birsel Hayat Verdiği Karakter ile İlgili Konuştu

Mihriban Nefret Edilecek Bir Karakter

Yönetmenliğini Ozan Açıktan‘ın üstlendiği senaryosunu ise Gülse Birsel‘in kaleme aldığı merakla beklenen Aile Arasında, bu hafta nihayet vizyona giriyor. Filmde rol de alan Gülse Birsel, hayat verdiği karakter ile ilgili merak uyandıran açıklamalarda bulundu.

Birsel, Mihriban karakteri için şu sözleri dile getirdi: “İğrenç bir insan, ömür törpüsü gerçekten. Göreceksiniz ne komşu olmak isteyeceğiniz ne akraba olmak isteyeceğiniz… Ama çok etrafta tanıdığımız, bildiğimiz. Mihriban karakteri rezalet bir insan. Komik bir karakter. Şu ana kadar ben dizilerde daha aklı başında daha sakin ve dramaya yakın karakterler oynadım. Mihriban çok fena, evlerden ırak. Engin ile karı kocayı oynuyoruz. İlişki çok başka yerlere evriliyor. Çok büyük bir rol değil Mihriban için başrollerden biri diyemeyiz. Fakat alanı olan bir roldü ve ben zevkle oynadım. İnşallah herkes çok nefret eder Mihriban’dan, bunu çok istiyorum” 

Bakalım Birsel’in istediği kadar nefret edecek mi seyirci bilemiyoruz ama seyirciyi perdeye çekecek en önemli karakterlerden birinin Mihriban olacağına pek de kuşku yok gibi.

Filmin fragmanı: