02.09.2021

Habis (Malignant)

Yönetmen James Wan’dan yeni bir korku dalgası geliyor. “Habis/Malignant” 3 Eylül’de sadece sinemalarda gösterimde

“Habis/Malignant” filmi, “Korku Seansı/Conjuring” evreninin yaratıcısı James Wan’ın  son eseri. Film, yönetmen Wan’ın yepyeni, original bir korku gerilim ile köklerine dönüşünü simgeliyor.

Filmde, Madison şok edici cinayet görüleriyle paralize olmaktadır. Çektiği bu azap, uyanıkken gördüğü bu rüyaların gerçek cinayetlere ait olduğunu fark ettiğinde daha da korkunçlaşır.

“Habis/Malignant”ın başrollerinde Annabelle Wallis (“Annabelle: Creation,” “The Mummy”), Maddie Hasson (YouTube dizisi “Impulse,” TV dizisi “Mr. Mercedes”), George Young (TV dizisi “Containment”), Michole Briana White (TV dizisi “Black Mafia Family,” “Dead to Me”), Jacqueline McKenzie (“Palm Beach,” TV dizisi “Reckoning”), Jake Abel (TV dizisi “Supernatural,” “Percy Jackson” filmleri) ve Ingrid Bisu (“The Conjuring: The Devil Made Me Do It,” “The Nun”) yer alıyorlar.

Wan (“Aquaman,” “Furious 7”) filmi, Wan & Ingrid Bisu ve Cooper’a ait hikayeden, Akela Coope’ın (“M3GAN,” gelecek “The Nun 2”) senaryosuna dayanarak çekti.  Filmin yapımcıları; Wan ve Michael Clear. Yönetici yapımcılar; Eric McLeod, Judson Scott, Bisu, Peter Luo, Cheng Yang, Mandy Yu ve Lei Han.