04.06.2017

Haftanın Dikkat Çeken Fragmanları: 4 Haziran

The Deuce

HBO’nun The Deuce adlı yeni dramasında James Franco ikiz kardeşler Vincent ve Frankie Martino’yu canlandıracak. The Deuce 1970’lerden 1980’lere kadar New York’taki porno endüstrisinin yasallaşmasını ve gelişmesini anlatıyor. Maggie Gyllenhaal’ın girişimci bir seks işçisini canlandıracağı dizinin yapımcılığını The Wire’ın yaratıcısı David Simon ile yazar George Pelecanos üstleniyor.

 

Murder on the Orient Express

1974’te ilk olarak Sidney Lumet’in çektiği filmin yeni versiyonunda yönetmenliği ve başrolü Kenneth Branagh üstlendi. Senaryoyu ise American Gods yazarlarından Michael Green yazdı.

 

Oats Studios “Volume 1”

 

The Mountain Between Us

Paradise Now filmiyle tanıyıp sevdiğimiz Hany Abu-Assad’ın yeni filmi The Mountain Between Us, evlenmeye zorlanan bir kadın ve kadını kurtarmak için uçak kiralayan bir cerrahın uçaklarının karla kaplı vahşi bir alanda düşmesi ve ikilinin kurtulmak için beraber mücadelesini anlatıyor.

 

The Putin Interviews

 

Logan Lucky

Steven Soderbergh‘i 4 yıl aradan sonra beyaz perdeyle tekrar buluşturan Logan Lucky filminden fragman yayınlandı. Oyuncu kadrosunda; Channing Tatum, Daniel Craig, Adam Driver, Riley Keough, Hilary Swank, Seth MacFarlane, Katie Holmes, Katherine Waterston, Dwight Yoakam, Sebastian Stan, David Denman, Macon Blair, Jack Quaid ve Brian Gleeson’ı bulunduran film, efsanevi Coca-Cola 600 yarışında bir soygun gerçekleştirmeyi planlayan  Jimmy (Tatum) ile Clyde Logan’ın (Driver) hikayesini konu alıyor.

 

Room 104

28 Temmuz’da HBO ekranlarında izleyici ile buluşacak Duplass kardeşlerin yeni dizisi Room 104’ten fragman yayınlandı. 12 bölümden oluşacak dizi 104 numaralı otel odasında gününü geçiren insanlara odaklanıp 12 farklı öykü anlatacak.

HBO için daha önce Animals ve Togetherness gibi projeler üreterek başarıya ulaşan ikili yine adlarından söz ettireceğe benziyor.

 

The Last Tycoon

Mad Men yapımcısından Matt Bomer, Kelsey Grammer, Lily Collins, Jennifer Neal’s ve Rosemarie Dewitt’li F. Scott Fitzgerald uyarlaması geliyor. Fitzgerald’in 1933’te yayınlanmış romanı The Last Tycoon Amazon Prime’ın işbirliğiyle seri haline getiriliyor.