03.06.2017

Haftanın Dikkat Çeken Fragmanları

Belladonna of Sadness

Eiichi Yamamoto’nun  Japon anime filmi 1970 yılından beri kayıptı. Sonunda Cinelicious Pics tarafından ABD’de Mayıs ayında gösterime sokulacak olan bu klasik anime, JRTolkien ile Gustav Klimt’in aynı animasyonda bir araya gelişleri adeta…

Fragman:

Born to Be Blue

Ethan Hawke yönetmenliğini Robert Budreau’nun yaptığı dramada Chet Baker rolünde. Toronto International Film Festival’inde prömiyerini yapan filmin diğer oyuncuları Carmen Ejogo ve Callum Keith Rennie.

Fragman:

Midnight Special

Berlin Film Festivali’nde geçtiğimiz hafta prömiyerini yaptığından beri herkesin bahsettiği “Midnight Special” yönetmenliğini Jeff Nichols’ın yaptığı bilim-kurgu türünde bir film.

Fragman:

The Path / Sezon 1

Seks, yılanlar ve gerilim… İşte Hulu’nun yeni drama dizisi … Yapımcılığını “Friday Night Lights” yapımcısı Jason Katims’in üstlendiği  “The Path” Mart ayı sonunda Hulu kanalında yayınlanmaya başlayacak…

Fragman:

Colonia

Colonia gerilim türünde olup,  Şili Askeri Darbesi sırasında ülkede bulunan çiftten ( Emma Thompson-Daniel Brühl) Daniel’in, General Pinochet’in gizli servisi tarafından kaçırılması ile gelişen olayları anlatıyor. Oscar ödüllü Florian Gallenberger filmi yönetiyor.

Fragman: