03.06.2017

Haftanın Dikkat Çeken Fragmanları

 

Şubat ayının son haftası fragmanlar açısından oldukça hareketli geçti. Bakalım geçtiğimiz haftanın önemli fragmanları nelerdi?

“The Light Between Oceans”

Michael Fassbender ve çiçeği burnunda Oscarlı Alicia Vikander ( En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu / The Danish Girl) başrolleri paylaştığı The Light Between Oceans filminin yönetmeni Derek Cianfrance (Blue Valentine ve The Place Beyond the Pines)

“Daredevil” Sezon 2

Elektra, Matt Murdock’un bağlılığını sorgularken, ilk sezonda kendisine çok güvenen arkadaşları bir bir kahramanımızdan uzaklaşıyor. Mart ayının ikinci haftasında ekranlara dönecek olan dizi, bir Netflix yapımı.

“Maggie’s Plan”

Ethan Hawke, Greta Gerwig ve Julianne Moore üçlü bir aşk üçgeninin ortasında kalıyorlar. Yönetmen Rebecca Miller.

“Taboo”

Tom Hardy ve babası Chips Hardy tarafından yazılan ve FX ile BBC One’ın ortak finanse ettiği Taboo, arkasına yapımcı olarak Ridley Scott’ u ve yçnetmen olarak “Locke” filminden anımsayacağımız Steven Knight’ı almıi bir film. 2016 yılının iddialı yapımlarından.

“Kill Your Friends”

Müzik endüstrisine karanlık bir bakış atan filmin başrollerinde Nicholas Hoult, Craig Roberts, James Corden ve Tom Riley var. Ülkemizde !F Bağımsız Film Festivali kapsamında gösterime giren film, ilginç bir “indie” çalışma