04.06.2017

Haftanın Dikkat Çeken Fragmanları

Geçtiğimiz haftanın en dikkat çeken fragmanlarını sizler için bir araya topladık

İşte beş güzel filmden en yeni fragmanlar:

Finding Dory

Finding Nemo‘da çok sevdiğimiz unutkan Dory karakterinin artık kendi filmi var. Pixar tarafından çekilen Finding Dory‘de seslendirmeler;  Ellen DeGeneres, Diane Keaton ve Idris Elba gibi ünlüler tarafından yapılacak. Film Temmuz ayında yurtdışında gösterime girecek.

Maggie’s Plan

Maggie’s Plan, Maggie (Greta Gerwig)’i ve karmakarışık  hayatını anlatan bir komedi. Maggie, John’a (Ethan Hawke) aşık olur. Fakat John, Georgette (Julianne Moore) ile evlidir. İşler tam yoluna girer gibi olduğunda, Maggie artık John’u sevmediğine ve karısına dönmesi gerektiğine karar verir. Ve elbette, bir planı vardır. Mayıs 20 gibi gösterime girecek olan Maggie’s Plan filminin yeni fragmanı:

The Man Who Knew Infinity

The Man Who Knew Infinity , Matematik dehası bir adam ile ilgili. Nisan ayında vizyone girecek olan filmin başrollerinde Jeremy Irons ve Dev Patel var.  Srinivasa Ramanujan Iyengar Hintli bir matematikçidir. Birinci Dünya Savaşı sırasında Cambridge üniversitesinde çalışırken, ortaya koyduğu teoremler ile tüm dünyayı kendisine hayran bırakır.

Whiskey Tango Foxtrot

Tina Fey’in romantik komedisi, Afganistan savaşının ortasına düşerse ne olur?

İşte  Tina Fey, Margot Robie ve Whiskey Tango Foxtrot !

The Meddler

Susan Sarandon’ın başrolde olduğu komedi-drama türü The Meddler, eşinin ölümünden sonra kızı ile Los Angeles’a gelen bir annenin maceralarını anlatıyor. The Meddler, Nisan ayında gösterime girecek.