04.06.2017

Haftanın Dikkat Çeken Fragmanları

MARVEL Captain America Civil War

150 dakikalık süresi ile Marvel’in en uzun filmi olacak olan Captain America Civil War filminde, Marvel stüdyonun diğer kahramanlarına da yer veriyor.  Ant-Man, Black Panther ve hatta Spider Man’ın filmde olacağı bekleniyor. Hatta fragmanın son dakikalarında görünen Spider Man mi yoksa!

A Hologram for the King

Tom Hanks, Alan Clay rolünde oynadığı, A Hologram for the King, 22 Nisan’da sinemalarda olacak bir drama. Başrısız bir iş adamı olan Clay, Suudi Arabistan’da yeniden şansını denemek ister. Hayat boyu yakalanmayacak bir şans bulmuştur ama işi bağlaması o kadar kolay olmayacaktır. Diğer oyuncular: Ben Whishaw, Tom Skerritt ve Sarita Choudhury.

Middle School: The Worst Years of My Life

Middle School: The Worst Years of My Life filmi okul yılları ile ilgili bir komedi.s got you covered. Ekim ayında vizyona girecek olan filmde Griffin Gluck, Lauren Graham ve Rob Riggle rol alıyorlar.

One More Time

One More Time,’da Christopher Walken orta yaşlı bir şarkıcıyı oynuyor. Eski ününe kavuşma konusunda ikinci bir şans yakalayan Walken’a, Amber Heard, Kelli Garner, Hamish Linklater ve Oliver Platt eşlik edecek.

The Adderall Diaries

The Adderall Diaries ‘de James Franco, Christian Slater, Amber Heard, veEd Harris’den oluşan kadro bir ailenin gizem ve öfke dolu hikayesini anlatacak.

The Trust

Yeni Nicholas Cage filmi dersek, The Trust’ın tipik suç ve aksiyon filmi olması anlaşılabilir. İlginç olan Elijah Wood’u izlemek olacak.