06.08.2018

Haftanın İlgi Çekici Fragmanları

Gişe beklentisi büyük olan Venom’dan ödül sezonuna adını yazdırmasını beklediğimiz If Beale Street Could Talk’a…

Haftanın Fragmanları

If Beale Street Could Talk

Ödüllü yönetmen Barry Jenkins’in yeni filmi James Baldwin romanından uyarlama. Baldwin’in romanı, kucağında yeni doğmuş çocuğu ile sevgilisinin masum olduğunu kanıtlamak için zamanla yarışan yeni nişanlanmış bir Harlem kadını Tish’i anlatıyor. Yeni çiftin ailesi ve hayatlarının hikâyesi yoluyla aşkın kutsanmışlığını ele alıyor.

Venom

Tom Hardy’nin Eddie Brock/Venom’u canlandırdığı, Michelle Williams ve Riz Ahmed gibi isimlerin de kadroda yer aldığı Venom’dan yeni fragman  yayınlandı. Brook’un sadist bir yabancı varlıkla çatışırken yükselişini ve düşüşünü çizen Venom filmi 5 Ekim’de vizyona girecek.

King of Thieves

Yönetmen koltuğunda James Marsh, senaryonun başında ise Joe Penhall‘ın olduğu İngiliz suç komedisi King of Thieves‘in fragmanı yayınlandı. Michael Caine, Michael Gambon, Jim Broadbentve Tom Courtenay gibi efsane isimlerin rol aldığı film gerçek bir hikayeden uyarlama.

Lizzie

Amerikan suç tarihine adını yazdıran Lizzie Borden’in öyküsü Craig William Macneill yönetmenliğinde Lizzie adıyla beyaz perdeye taşındı. Kristen Stewart, Chloë Sevigny, Kim Dickens’ın başrollerde olduğu filmde Borden’i Chloë Sevigny canlandırıyor.