11.02.2018

Haftanın Öne Çıkan Fragmanları

Geride bıraktığımız haftanın öne çıkan fragmanlarını hatırlayalım.

Acrimony

Tyler Perry’nin yazıp yönettiği drama komedi Acrimony’nin başrolü geçtiğimiz yılın en iyi çıkış yapan isimlerinden Taraji P. Henson.

“Melinda, kocasına bağlı bir kadındır. Onun yaptığı tüm düzenbazlıklara rağmen arkasında durur ve onu herkese karşı savunur. Fakat eşinin yaptığı hilekarlıklar sürekli artınca artık sıkılmaya başlar. Tam bu sırada da kocasının kendisini aldattığını öğrenen Melinda artık çıldırır. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.” şeklinde özetlenen konusuyla Acrimony, 30 Mart’ta ABD’de vizyona girecek.

Deadpool 2

Marvel Evrenin En Keyifli Kahramanı Deadpool Yeniden Bizlerle Olacak

Geçtiğimiz yılın sürpriz çıkışlarından biri Deadpool’un yakaladığı başarı idi kuşkusuz. Hem sinemaseverleri hem de eleştirmenleri memnun eden Deadpool, özellikle esprileri ile izleyicileri yakalamayı başarmış, kahraman kavramını ters yüz etmişti. Tabii ki böyle bir kahramanın yeniden sinemaya dönmesi kaçınılmaz oldu.

Life of the Party

Melissa McCarthy’nin hem senaryo yazarlığını yönetmen Ben Falcone ile birlikte üstlendiği hem de başrolde olduğu komedi, yıllardır hayatına ev kadını olarak devam eden Deanna’nın, kocası ondan ayrılmasıyla başlayan değişimini anlatıyor. Kocasına dair ne varsa çöpe atan ve hayata yeniden başlamaya karar veren Deanna, yıllardır kendisini pişman hissetmesine neden olan duygularının üzerine gider ve koleje geri dönmeye karar veriyor.

Solo: A Star Wars Story

Alden Ehrenreich‘ı genç Han Solo olarak izleyeceğimiz filmdeWoody Harrelson, Emilia Clarke, Donald GloverThandie NewtonPhoebe Waller-Bridge, ve Chewbacca rolünde Joonas Suotamo yer alıyor.

Venom

Marvel’ın en esrarengiz, en karmaşık karakterlerinden birisi olan, ölümcül koruyucu Venom, aktör Tom Hardy tarafından sinema perdesinde canlandırılıyor.