24.08.2022

Hit Televizyon Programlarını Terk Eden Ünlüler

9. Josh Charles (The Good Wife)

Josh Charles’ın ayrılacağını duyduğunda Julianna Margulies oyuncuyu karakterini daha iyi bir şekilde uğurlamak adına on beş bölüm daha kalmaya ikna etmeye çalışmıştır. Charles’ın on beş bölüm sonra gidişi ise dizinin hayranları için büyük bir kayıp olmuştur. Charles’tan sonra dizi 7. sezonun sonuna kadar dayanabilmiştir.

 

10. Rashida Jones (Parks And Recreation)

Dizi her ne kadar Amy Poehler’in müthiş performansı etrafında dönse de Jones’un Leslie Knope’a pasladığı bir çok an vardı. Neredeyse Leslie Knope kadar önemli bir karakterin diziden ayrılışı hayranlar için üzücü oldu. Ayrıca Chris ile yarım kalan ilişkileri doldurulamadı.

 

11. Rob Lowe (The West Wing)

Rob Lowe’un canlandırdığı Sam Seaborn başta çok önemli bir karakter değildi; fakat dizi ilerledikçe gelişen olaylarla birlikte Lowe dizinin yüksek maaşlı oyuncularından biri haline geldi. Daha sonra karakterinin önemini kaybetmesi ile maaşı da düşünce, Lowe dizi ile yollarını ayırdı.

 

12. Jonathan Taylor Thomas (Home Improvement)

90’ların önemli karakterlerinden biri haline gelen JTT, eğitim hayatını etkilediği için diziden ayrılma kararı almıştır. Dizi Thomas’ın gülüşü, ikonik saçları olmadan eski büyüsünü kaybetti.

 

12345