13.06.2016

“I Saw the Light”dan Yeni Klip

Prömiyerini 40. Toronro Uluslararası Film Festivali‘nde yapan “I Saw the Light“tan yeni bir klip yayınlandı!

Thor serisinden ve Only Lovers Left Alive‘dan tanıdığımız Tom Hiddleston‘ın Amerikalı country sanatçısı Hank Williams‘ı canlandıracağı -üstelik 1964 çıkışlı Williams parçası filme ismini veriyor- I Saw The Light‘ın yönetmen koltuğunda ise “Children of Men (2006)”, “In Time (2011)” filmlerinden tanıdığımız ünlü yapımcı Marc Abraham var.

Amerika gösterim tarihi 27 Kasım 2015 olarak belirlenen I Saw the Light için Toronto Film Festivali‘nin yönetmeni Piers Handling şöyle diyor:

I Saw the Light, bir müzik dehasının kutlaması, ama gönül yarası ve kırık ilişkilerin bıraktığı huzursuz bir ruhun dokunaklı illüstrasyonu. Hiddleston‘ın bu dışavurumcu çalışması iyi bir oyuncu kadrosuyla desteklenmekte. Özellikle Olsen ve Hasson ile kadınların bu engebeli yolda sevdikleri adama ulaşırken ortaya çıkan karışık ve hasarlı ilişkisi, onları kendi yollarından daha engebeli bir adama taşımaktadır”.

Bu inişli çıkışlı hikâyede en az hikâyesi kadar onu destekleyen bir karakter bekliyor bizi: İlişkileriyle, müziğiyle ve ansızın değişiveren hayat kolajıyla.

Yeni Klip

Fragman

Kaynak: filmstage