06.08.2021

J.I. Joe Snake Eyes

Robert Schwentke’nin yönettiği ve Henry Golding, Andrew Koji, Ursula Corbero ile Samara Weaving’in oynadığı G. I. Joe: Snake Eyes (Snake Eyes: G. I. Joe Origins), 06 Ağustos 2021′de UIP Filmcilik dağıtımıyla vizyonda.

G.I. Joe Snake Eyes filminde Henry Golding, antik bir Japon klanının varislerinin hayatını kurtardıktan sonra klana kabul edilen azimli bir münzevi olan Snake Eyes rolünü canlandırıyor.

Filmin konusu:

Snake Eyes Japonya’ya geldiğinde Arashikage, kendisine ninja savaşçısı olma yöntemlerini öğretirken bir yandan da hep özlemini çektiği bir şeyi de sunar; bir yuva. Ama geçmişinden gelen sırlar ortaya çıktığında, Snake Eyes’ın onuru ve sadakati sınanacaktır. Bunun anlamı en yakınındaki kişinin kendisine olan güvenini kaybetmek demek olsa da.

İkonik G.I. Joe karakterinden uyarlanan G.I. Joe Snake Eyes filminde ayrıca Storm Shadow rolünde Andrew Koji, Barones rolünde Úrsula Corberó, Scarlett rolünde Samara Weaving, Akiko rolünde Haruka Abe, Kenta rolünde Tahehiro Hira, Blind Master rolünde Peter Mensah ve Hard Master rolünde Iko Uwais yer alıyor.