02.03.2018

Jennifer Lawrence Phantom Thread ile İlgili Bakın Ne Dedi?

“Üç Dakika İzledim ve Sıkıldım”

Jennifer Lawrence, 6 dalda Oscar adaylığı kazanan Paul Thomas Anderson‘un yeni filmi Phantom Thread ile ilgili şaşırtıcı açıklamalarda bulundu.

‘Kızıl Serçe / The Red Sparrow’ ile yine perdede arzı endam eden Jennifer Lawrence, oldukça tartışma yaratacak açıklamalar yaptı. Marc Maron’ın podcast programına konuk olan Oscar’lı aktris ‘Phantom Thread’i yalnızca üç dakika kadar izleyebildiğini söyledi. Lawrence, “Filmin üç dakikasını izledim. Filmi seven herkesten özür dilerim. Filme verecek o kadar vaktim yok. Üç dakika kadar izledim ve sıkıldım” dedi.

“Filmi İzlememe Gerek Yok”

Filmi yalnızca üç dakika izlediği için aklında sorular olan oyuncu şöyle konuştu:

“Yalnızca elbiselerle mi ilgili? Lewis’in karakteri narsist bir sosyopat ve sanatçı olduğu için tüm kızlar ona aşık mı oluyor? Kızları kendileriyle ilgili kötü hissettiriyor ve film böyle bir aşk hikayesi mi? İzlemedim o yüzden bilemeyeceğim. Ben de o yollardan geçtim, nasıl olduğunu biliyorum. Filmi izlememe gerek yok.”

Paul Thomas Anderson’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Phantom Thread’ 6 dalda Oscar’a aday gösterildi. Daniel Day-Lewis’in son filmi olma özelliğini taşıyan film eleştirmenler ve izleyenlerden tam not aldığını da ekleyelim.