21.07.2017

Jennifer Lawrence Sharon Tate Rolü İçin Yeterince Güzel Bulunmadı

“Jennifer Lawrence Sharon Tate rolü için yeterince güzel değil”

Daha önce duyurduğumuz Tarantino’nun yeni filmine dair detaylar gelmeye devam ediyor.

Ünlü yönetmen, Manson katilleri üzerine bir film yapmayı planlıyor.Manson filminin senaryosu henüz ortaya çıkmadı, ama eğer merak ediyorsanız hikaye yönetmen Roman Polanski’nin deli adam ve yoldaşlarının ellerinde acımasızca öldürülen karısı Sharon Tate’in hikâyesini de içerecek.

Brad Pitt ve Jennifer Lawrence başroller için favori isimler arasında görünüyor. Ancak cinayetin odak noktası olan Sharon Tate‘i canlandıracak isim için Tate’in kardeşi Debra Tate’den bir açıklama geldi.

Debra Tate, başrol için düşünülen isimler arasından Jennifer Lawrence‘ın Sharon Tate’i canlandırabilecek bir güzelliğe sahip olmadığını belirtti. Kendisinin tercihi ise Margot Robbie. Tercihini “Benim seçimim Margot olurdu. Sebebi ise fiziksel güzelliği ve hareketlerinin dahi Sharon’ı andırması” diyerek de belli etti Tate. Robbie de başrol için düşünülen isimler arasında…

Manson filminin senaryosu henüz ortaya çıkmadı, ama eğer merak ediyorsanız hikaye yönetmen Roman Polanski’nin deli adam ve yoldaşlarının ellerinde acımasızca öldürülen karısı Sharon Tate’in hikâyesini de içerecek.