04.06.2017

Jennifer Lawrence X-Men Olmaktan Vazgeçemiyor

Jennifer Lawrence, Mart 2015’de, mayıs ayında vizyona girecek “X-Men: Apocalypse”nin kendisinin son X-Men filmi olacağını söylemişti.

Kariyerinin henüz başında üç X-Men filmi için anlaşma yapan Lawrence, ilk anlaşmasından bu yana kendisine içerisinde en iyi kadın oyuncu dalında Akademi Ödülünü’nde bulunduğu bir kariyer inşaa etti. Lawrence’ın serinin ortasında dünya çapında bir yıldıza dönüşmesiyle birlikte, 20th Century Fox, oyuncunun popülaritesinden yararlanarak Mystique karakterine solo bir film yapmayı da düşünmüş, ancak aktristin Apocalyse’nin son filmi olacağını söylemesiyle birlikte bu olasılık ortadan kalkmıştı.

Ancak genç yıldız tavrını değiştirmiş gibi görünüyor. Empire ile yaptığı röportajda “Geri dönmeyi çok isterim.” diyerek sözlerine, “X-Men filmlerini çok seviyorum, X-men filmlerinin içerisinde olmayı çok seviyorum. Oyuncu olarak, X-Men gibi toplu şekilde oyunculuk sergileyebileceğimiz filmlerini çok seviyorum çünkü bir iş sadece tek bir kişinin omuzlarında olmuyor.” diyerek devam etti.

Oyuncu Mayıs 2015’deki röportajında, “Tek sorun makyaj… Neredeyse 25 yaşına geldim. Daha şu şeyin adını bile telaffuz edemiyorum ve bu şey benim burnuma mı girecek? Neyi içime çekiyorum şimdi ben?” diyerek saatlerce süren Mystique makyajından ve üzerine sürülen kimyasal maddelerden şikayet etmişti.

Jennifer Lawrence’i 19 Mayıs 2016’da vizyona girecek X-Men filmi “X-Men: Apocalypse”de izleyebilirsiniz.

Haber: Selin Öçzelik
kaynak: indiewire