03.06.2017

Jennifer Lawrence’dan Trump Tepkisi

Alaycı Kuş, Donald Trump için “Dünyanın Sonu olur” dedi

Yeni filmi The Hunger Games Mockingjay–2’nin reklam kampanyaları kapsamında Entertainment Weekly’e konuşan Jennifer Lawrence, “Donald Trump Amerikan Başkanı olursa bu dünyanın sonu olur” dedi.

Fikirlerini söylemekten hiç çekinmeyen Lawrence: “Seçim konuşmalarını izlediğimde kendimi sürekli huzursuz hissediyorum ve söyledikleri ile kesinlikle aynı fikirde değilim.

Bazı insanların Donald Trump’ı beğendiklerini görüyorum fakat onun bahsettiği gibi bir dünya yok artık. Söylediği herşey sansasyonel ve ‘siyaseten doğruculuk’ etiğinden uzak.”

Açıkça söylemese de Jennifer Lawrence’ın Donald Trump’ı “Açlık Oyunları” filmlerinde Katniss Everdeen’in acımasız President Snow (Donald Sutherland) gibi gördüğü aşikâr.

Röportaj sırasında Lawrence’ın yanında bulunan rol arkadaşları Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth (ABD ‘de oy kullanmıyor) de Jennifer Lawrence’ı desteklediler.

Hutcherson “Bu bir kısım insana şirin gözükme kampanyası değil de kendi fikirleri ise çok korkunç” derken, Hemsworth de “Dünyanın sonu olur kısmında Jennifer çok haklı” dedi

Donald Trump, Cumhuriyetçi partinin başkanlık adaylarından biri…

Kaynak: latimes