18.05.2018

John Wick: Chapter 3’dan İlk Tanıtım Yayınlandı

Seri Devam Ediyor

John Wick: Chapter 3‘den tanıtım yayınlandı. Senaristliğini tekrardan Derek Kolstad’ın üstlendiği ve yönetmen kolduğunda Chad Stahelski’nin oturduğu John Wick:Chapter Three,  17 Mayıs 2019’da vizyona girecek.

John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunun Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir…

3. devam halkasında Winston rolündeki Ian McShane’in yanı sıra Common, Laurence Fishburne, ve Ruby Rose’un da serideki rollerinde yeniden boy gösterecekleri tahmin ediliyor. Filmin kötü adamını ise Hiroyuki Sanada canlandıracak. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Oscar adayı Dan Laustsen üstleniyor.