19.10.2017

Josh Brolin: “Sicario 2 Daha Büyük ve Yoğun Olacak”

Josh Brolin Soldado’nun Daha Büyük Olacağını Söylüyor

Josh Brolin 2015 yapımı filmin devamının geleceği onaylamıştı. Brolin, Soldado hakkında ilk filmden çok daha büyük ve yoğun olacağını söylüyor. Blade Runner 2049 ile gündeme gelen birinci filmin yönetmeni Denis Villeneuve’nin yerini Stefano Sollima alıyor.

Brolin Matt Graver olarak, Benicio Del Toro ise Alejandro olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Brolin başta devam filmi için kararsız kaldığını sonradan olumlu yönde düşündüğünü söylüyor. Emily Blunt maalesef Kate Mace olarak filmde yer almayacak. Brolin Collider’a Sicario’yu ilk izlediğinde film için en iyisini düşündüğünü, Soldado için de aynı hislere sahip olduğunu belirtiyor.

İkinci filmi ilki ile kıyaslayan oyuncu; “Bence her yönden çok yoğun bir film oldu. Karakterler de daha yoğun film de. Çok daha büyük, daha kapsamlı bir film.” Brolin Sicario’nun küçük kapsamlı bir yapım olduğu için samimi olduğunu söylüyordu fakat yeni filmi, büyük kapsamlı bir filmin nasıl samimi hale getirilebileceğinin mükemmel bir örneği olarak nitelendiriyor.

Soldado’nun Amerika ve İngiltere için vizyon tarihi 29 Haziran 2018.

                                                                                                                             Kaynak:digitalspy