15.09.2017

Kaybedenler Kulübü Yolda’nın Vizyon Tarihi Belli Oldu

Kaybedenler Kulübü’nün Devamı ile ilgili Yeni Gelişmeler

Kaybedenler Kulübü efsanesi ikinci filmi olacak Kaybedenler Kulübü Yolda, seyircisiyle buluşacağını açıklamıştı. Nejat İşler ve Yiğit Özşener‘i yeniden buluşturacak olan filmin vizyon tarihide belli oldu.

Doksanlı yıllarda birlikte radyo programı yapan ve oldukça popüler olan Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk’un gerçek hayatından esinlenen, Nejat İşler ve Yiğit Özşener’i buluşturan ‘Kaybedenler Kulübü’ filmi çok sevilmişti. Tolga Örnek’in yönettiği film, 25 Mart 2011’de gösterime girmiş ve toplam 25 hafta gösterimde kaldığı salonlarda 485 bin 580 gişe ve 4 milyon 558 bin TL hasılat elde etmişti. İşte bu başarılı filmin Kaybedenler Kulübü Yolda ismiyle devamı geliyor.

Nejat İşler ve Yiğit Özşener ilk filmde Kaan ve Mete karakterleriyle iki yakın arkadaşı canlandırmıştı. Hikâyede Kaan yayınevi sahibiydi, Mete ise plak biriktiren, ince zevkleri olan biriydi. İkilinin aralarındaki doğal sohbetlerinin yayınlandığı bir radyo programını anlatan filmin, devam filminde ise Kaan ve Mete’nin kafalarına estiği gibi seyahat edecekler ve yeni maceralar yaşayacaklar.

Kaybedenler Kulübü Yolda adıyla çekilecek filmi Mehmet Ada Öztekin yönetecek. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği sinema filminde iki radyocu yakın arkadaş olan Kaan ve Mete’ye yine Nejat İşler ile Yiğit Özşener hayat verecek. Filmin çekimleri ise Ekim ayının ilk haftası başlayacak. 16 Mart 2018‘de ise vizyona girecek