23.06.2018

Keanu Reeves’li Sibirya’dan Heyecan Verici Kareler Yayınlandı

Keanu Reeves Bu Kez Sibirya ile Seyircinin Gönlünde Taht Kuracak

Gerilim filmi Sibirya’dan yeni kareler yayınlandı. Matrix ve John Wick serileriyle gönüllerimizde taht kuran Keanu Reeves’i bu kez de Sibirya’da seyirciyi heyecanlandıracak.

Lucas Amerikalı bir elmas tüccarıdır. Elindeki kaynağı belirsiz olan nadir mavi elmasları satmak için Rusya’ya gider. Rus bir kafe sahibi olan Katya ile küçük bir Sibirya kasabasında yakınlaşması ikisi için de tutkulu bir bağın kurulmasını sağlar. Lucas kendisini kurtarmayı başaramadığı elmas ticaretinin tehlikeli dünyasını keşfetmeye başladığında, bu durum Lucas’ı da Katya’yı da tehlike altına sokacaktır. Kendisinin ve sevgilisinin hayatı tehdit altında olan Lucas, çöken anlaşmadan çıkış yolu bulmalı ve sevdiği kadını kurtarmalıdır…

2016 yapımı Michael Shannon’lı “Frank & Lola” ile tanınan Matthew Ross’un yönetmen koltuğunu üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Pasha Lychnikoff, Ana Ularu, Aleks Paunovic, Veronica Ferres ve Molly Ringwald gibi isimler yer alıyor. 1999 yılında “Basit Bir Plan” ile Oscar’a aday gösterilen Scott B. Smith ise filmin senaryosunda imzası olan isim… Gerilim filmi “Sibirya” ülkemizde 20 Temmuz’da gösterime girecek.

Sibirya

Sibirya